Dikkat Edilmesi Gerekenler !!

Elektronik tüm cihazların titiz bir şekilde kullanılması uzun süreli kullanım ve güvenliğiniz için önemlidir. Söz konusu klimalar olduğu zaman ise bu husus daha da önemli olabilmektedir.

Düzenli olarak klima bakımı yapmazsanız ortamınızda havalandırma ile ilgili çeşitli problemler yaşayabilir, klimalarınızdan etkili verimi alamayabilirsiniz.Yüksek performans ile enerji tasarrufunu da sağlayarak sağlıklı bir ortam elde etmek istiyorsanız öncelikle klimanın doğrudan size temas etmesinden uzak durmalısınız.

Evinizde özellikle yaşlılar ve çocuklar bulunuyorsa doğrudan temas etmesi durumunda rahatsız edici sonuçlar ortaya çıkabilir.

Klima Filtre Temizliği ve Uyku Modu

Filtre temizliği sağlığınız açısından önemlidir. Klimanızın uygun görüldüğü şekilde zararlı maddelerden temizlenmesi için yetkili servislerden yardım alabilir ya da servisin size önerdiği şekilde düzenli bakımınızı yapabilirsiniz.

Temizlik ve bakım işlerinin aksatılmaması hem sizin sağlığınız hem de klimanızın sağlığı açısından önemlidir.Geceleri klimanızı kullanmak istiyorsanız mutlaka uyku modu özelliğinden yararlanmalısınız.

Uyku modu enerji tasarrufu yapmanıza aynı zamanda karbondioksit oluşmamasına yol açmaktadır.Gece boyunca ısı oranlarını otomatik bir şekilde yapacak olan klimanız sizin ihtiyaçlarınızı giderirken güvenliği de sağlayabilmiş olacaktır.

Klimanız arızalandığı zaman yeni bir parça takılmasına ihtiyaç duyuluyor ise bu parçaları mutlaka orjinal olarak temin etmelisiniz. Klimanızın bağlı olduğu üretici firmanın yetkili servisinden bu tür parça değişimlerini talep edebilir ve orjinal parçaları klimanıza taktırabilirsiniz.

Klima
Klima
Klima
Klima
Klima
Klima
Klima
Klima

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.