Havayı Taze Tutan Modellerimiz

Son sistem klimalar görsellik açısından oldukça şık durmaktadır. Görselliği güzel olan klimalara çoğu zaman kullanırken ortamda bulunan havayı kurutmasından dolayı şikâyetçi olabiliyoruz. Bu sebepten dolayı taze hava damper ve filtre koruyu sistemle birlikte son sistem teknikler iyon sistemiyle havayı oldukça koruyan sistemle karşılaşmaktayız.

Paslanmaz kaliteli malzemeden üretilen klimalar da sürekli otomatik yenileme yapan sistem tüm kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Filtre kullanışları oldukça profesyonel olurken içeriye salınan fresh hava oldukça dikkat çekicidir. Sinüzit hastalarını sevindiren bu yöntem biraz maliyetli olsa da işimizi fazlasıyla görmektedir. İyonize özellikleri; kumandadan arttırılabilir yâda azaltılabilir.

Diğer klimalara nazaran değişkenlik gösteren fiyat listesine sahiptir. Nedeni ise insanların aşırı derece üst solunum yolu hastalıklarına sahip olmalarından dolayı olmaktadır.
Klimalarda bulunan çalışma prensibinin değiştirilmiştir. Kendi kendine havaya zarar vermeyen atom teknikleriyle sürekli otomatik filtre temizleme özelliği yapan filtreler oldukça kullanışlıdır. Entegrasyonu oldukça güçlü olan sinüzit hastalarını rahatsız etmeden burun tıkanıklığına yol açmadan havadaki tazeliği ve canlılığı koruyarak uzun süre rahat kullanım sağlar.

Açılan ve otomatik kapanma sistemine sahip hava damperli ölçme yapan klimalarda nemi alabilecek potansiyelde devre sistemine sahip olan iç hava kalite duyar bulunmaktadır. Sirkülasyon işlemini sorunsuz yaparak uzun süre kullanım sağlar. İyon mikro fiber malzeme sayesinde fan bağlantısıyla kendini sürekli yenileyerek çalışan sistemle hareket eder.

Temiz Hava
Temiz Hava
Temiz Hava
Temiz Hava

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.