Japonların Kaliteli Ürünleri

Mitsubishi, dünyanın en kaliteli klimalarını üretir. Devrimsel yeni teknolojiler ve verimli klimalar, Mitsubishi firmasının en deneyimli olduğu konulardan bir tanesidir. Mitsubishi klima, bildiğiniz geleneksel klima modellerine benzemez. Örneğin her klimanın bir enerji tüketim değeri vardır ve A+, A++ gibi rakamlarla ifade edilir. Bu değerler normalde coğrafi konuma göre değişiklik gösterir ve sabit değildir.

 

Yani örneğin Antalya’daki bir klima A+++ klasmanında olsa da, çalışırken B++ sınıfı gibi enerji tüketecektir zira hava çok daha sıcaktır. Mitsubishi klima ise, “sezonsal verimlilik” özelliği ile hava sıcaklığı ne olursa olsun ve nerede kullanılırsa kullanılsın, aynı miktarda enerji tüketir. Yani elektrik tüketimi hep minimumda kalır.

 

Mitsubishi klima modelleri, en son teknolojilere göre üretilmektedir. Örneğin inverter klima teknolojisinin mucidi, Mitsubishi firmasıdır. Inverter teknolojisi, klima kompresörünün sadece gerektiği zamanlarda çalışmasını sağlar ve elektrik faturanızı ciddi miktarlarda düşürür. Inverter olmayan klimalarda ise, kompresör klima açık olduğu sürece, yani kullanılmasa bile enerji tüketmeye devam eder.

 

Mitsubishi klima çeşitleri, rakiplerinden daha pahalı olmasına rağmen bu nedenlerle uzun vadede daha ucuza gelir. Zira düşük faturalar nedeniyle kendini amorti edebilmektedir. Gelişmiş teknoloji, düşük enerji tüketimi ve nesiller boyu süren dayanıklılık, Mitsubishi klima modellerinde standart olarak gelmektedir.adresinden Mitsubishi klima modellerini inceleyebilir ve avantajlı koşullar ile uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Japon Kalitesi
Japon Kalitesi
Japon Kalitesi
Japon Kalitesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.