Sert Kış Aylarında Bakımın Önemi

Klima Servisi ve Bakımı tekrar tüm klima kullanıcılarının gündeminde. Sert kış tekrar kapımızı çalarken karın etkisi ile havalar iyice soğudu.  Hal böyle olunca Klimalar, tekrar yardımımıza koştu ve bizleri ısıtmaya başladı.

Sert kış aylarında klimaların dış üniteleri ve iç ünitelerde ki filtreler belirli aralıklarda problem çıkartmaya başlar, ve performans kaybı yaşar. Aynı şekilde yüksek elektrik harcayarak faturanızın kabarık olmasına sebep olur. Bu yüzden yılda en az 1 defa klima bakımı yaptırmanızı öneriyoruz.

Diğer bir konu bahar ayı içerisinde klima bakımı yaptırmanız avantajlı olacaktır. Zira Yaza girerken klima bakım fiyatları ve klima servisi servis fiyatları yüksek olacaktır.

Panasonic Klima, Bosch Klima, LG, Mitsubishi, Sigma, Airfel, Sharp klima gibi dünyanın lider klima markalarının kendi performansında çalışabilmesi ve uzun ömürlü olabilmesi için profesyonel yetkili servis firmalarında bakım – montaj yaptırınız.

Kış Aylarında Klima Fiyatları daha uygun olduğu bilinsede Yaz dönemlerinde yoğun ilgiden dolayı kampanyalar düzenlenerek rekabet sonucu fiyatlar aşağı çekilmektedir.

Klima Modelleri
Klima Modelleri
Klima Modelleri
Klima Modelleri

One thought on “Sert Kış Aylarında Bakımın Önemi

  1. yetkili servis olarak Siz müşterilerine haftanın 7 günü klima servis hizmeti vermektedir.Tüm marka ve modellerde istanbul klima servisi olan firmamıza çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.Detayları ile klima servisleri sitemize hoş geldiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.