Türklerin Ürettiği Modeller

Klimalar, bunaltıcı havalarla baş etmenin en verimli yolu. Vantilatör ve fanlar gibi geleneksel soğutma yöntemlerine göre çok üstün olan klimalar, size gerçek serinlik sağlıyor. Uzun süre kullanmak için satın aldığımız klimaları seçerken nelere dikkat etmemiz gerektiğini biliyor musunuz? Önem taşıyan iki temel husus var; klima iç aksam kalitesi ve markası. Klima iç aksam kalitesi, cihazın ömrünü, verimliliğini ve enerji tüketimini belirliyor.

Kaliteli bir iç aksama sahip klima, yıllar boyu performans kaybı yaşamadan çalışabiliyor. Marka da bu değerleri etkiliyor ancak markadan bahsetmemizin asıl nedeni servis ve yedek parça güvencesi. Yaygın servis ve yedek parça güvencesi için yerli marka klimaları tercih etmek gerekiyor. Yabancı markaların yedek parçaları yurtdışından geliyor ve çeşitli nedenlerle gecikebiliyor. Yerli markalar ise yedek parçalarını yurt içinde ürettiklerinden böyle bir sıkıntı yaşamıyor.

 

Yerli marka klima dendiğinde akla ilk gelen, Arçelik klima oluyor. 1955 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk çamaşır makinesi ile ilk buzdolabını üreten Arçelik, klima konusunda da son derece deneyimli ve tecrübeli bir firma. Arçelik klima modelleri son derece kaliteli ve sağlam üretiliyor.

A+++ sınıfı modeller, çok az enerji tüketiyor ve elektrik faturanızı kabartmıyor. Arçelik klima,  servis ve bayi ağı yaygınlığı bakımından ise rakipsiz. Arçelik klima modellerini incelemek ve satın almak için adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Klima Modelleri
Klima Modelleri
Klima Modelleri
Klima Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.