Yeni Sezon Samsung Klimalar

Yazın sıcaklığından ve neminden bunalmamak elde değil. Bu zamanlarda kurtarıcı olarak görülen klimalar son zamanlarda geliştirilerek tem mekânlarda yerini alıyor. Klima konusunda bir dünya devi olan samsung markası yenilenen 2015 klimaları ile herkese rahat bir nefes aldırıyor.

Samsung klimaların son model üretimlerinde görülebileceği gibi üçgen tasarımı ile hem tasarruf sağlarken hem de hava akışını daha kolay yaparak sağlıklı bir ortamı sizlere sunuyor. Elektriği çok yakmadan v tipi kanatları ve büyük fanı sayesinde mekânı hızlı bir şekilde soğutmaya alır. Klimanızın etki alanı güçlenerek tek bir köşe bile bırakmadan sağlıklı serinliğe ulaşabilirsiniz.

Seçenekleri ile istediğiniz şeklide değiştirebilir. Rahat ve solo modunda sabitleyerek otomatiğe de alabilirsiniz. İlk aşamada verdiği soğutmanın ardından kendini otomatik rahat moduna alır ve hastalık gibi durumlar ile karşı karşıya kalmanızı engeller. Sadece bir filtre temizliği ile kolay ve sorunsuz, uğraşsız hijyen sağlar. Akıllı kullanım teknolojisi ile klimanızın doğru kurulup kurulmadığından da emin olabilir aksi durumlarda hemen servisi arayarak hızlı çözüme ulaşabilirsiniz.

Hem Sıcak Hem Soğuk

Klimaların özellikleri arasında bulunana soğuk havalar için de kalorifer etkisi gösterebiliyor. Yazın sıcağından korunurken kışın buz gibi soğuğundan da korunmanız mümkün oluyor.

her türlü hava şartlarında bile sorunsuz ve uzun ömürlü bir şekilde işleyiş gösteren Samsung klimalar dizayn olarak da harikalara imza atıyor. İster duvara sabitli klima çeşitlerini isterseniz de salon tipi şık tasarımlı ve kolay kullanışlı klimaları tercih edebilirsiniz.

Yeni Sezon Samsung Klimalar
Yeni Sezon Samsung Klimalar
Yeni Sezon Samsung Klimalar
Yeni Sezon Samsung Klimalar
Yeni Sezon Samsung Klimalar
Yeni Sezon Samsung Klimalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.