Araç İçi Portatif Klima

Kliması olmayan araçlarda özelikle yaz aylarında soğutma ihtiyacı oluşmaktadır. Kalorifer sistemi olduğundan dolayı araç ısısı ile aracın içinin ısıtılmasını sağlayan arabalarda soğutma problemdir. Yaz aylarındaki bu problemin giderilmesi adına ise araç içi portatif klima modellerinden birisi satın alınabilir. Bu modeller ile birlikte herhangi bir sorun olmadan araç içerisindeki iklimlendirme sağlanabilir.

Araç İçi Portatif Klima Neden Tercih Edilmeli?

Araçlarda özelikle uzun süre yolculuk yapmak, yaz aylarında oldukça zorlayıcıdır. Bu nedenle de sağlıklı bir sürüş ve güvenlik adına ortamın iklimlendirmesi gerekecektir. Portatif olarak geliştirilen klimalar aracılığıyla kolay bir şekilde klima kullanılabilir. Küçük yapıları sayesinde pratik bir kullanım sunan modellerde üstelik beklentilerin üzerinde bir performans alınabilir. Fiyat açısından da modeller uygundur.

Araç İçi Portatif Klima Modelleri Neler?

Araç içi portatif klima olarak geliştirilen modellerde en çok dikkat çekenlerden birisi Arctic Air. Mini klima olarak bilinen bu modelde, 3 kademeli bir hava soğutucu bulunmaktadır. Bu soğutucu sistemin kademeli olması ise ortamda istenen soğukluğun elde edilmesini kolaylaştırmaktadır. USB üzerinden aldığı güç ile çalışan sistem, soğutma noktasında oldukça etkilidir. 125 ile 150 TL arasındaki etiket fiyatına sahip olan bu model araç içi için ideal ürünlerden birisidir.

Araç içi modellerde bir diğer ürü n ise çakmaklık girişi ile çalışan portatif fan modelidir. Çakmaklıktan alınan 12V enerji ile çalışan ve elde tutulması kolay olan soğutucuda, üstelik sıcak seçenekler de mevcut. Böylece yazın soğutmak işlemlerinde kışın ise buğulu camların açılması adına ürün kolayca kullanılabilir.

Popüler ve ekonomik modellerden birisi olan Auto Cool ise özelikle güneş enerjisi kullanmasıyla farklılık yaratmaktadır. Araç içi soğutucu kategorisinde dikkat çeken modellerden birisi olan Auto Cool marka modelde, cama montelenen ürün,  ortamın havalandırılmasını kolayca sağlamaktadır.

Bu modellerin yanı sıra USB ile çalışan ve ofis gibi ortamlara yönelik hazırlanan soğutucular da yine araçlar için uygun durumdadır. Bu bakımdan araç içi olarak hazırlanmayan fakat kullanımında mümkün olan USB seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Modeller ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler ve özellikle ürün değerlendirmeleri online olarak ulaşılabilir. Bu sayede ürünler için detaylı bilgi alınarak, hangi modelin çok daha iyi olduğu ve kişiler için uygun olacağı belirlenebilir. Türkiye’de online olarak farklı modellere erişim sağlanabilir. Fiyatlar da uygun olduğundan dolayı özelikle aracında kliması olmayan kişiler için değerlendirilecek fırsatlar görülebilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.