Baymak Elegant Plus Özellikleri

Insan hayatını kolaylaştıran yeni nesil teknolojilerin başında yer alan klimalar hava sirkülasyonlarını   doğru ve ideal bir şekilde gerçekleştirerek eviniz ve iş yeriniz gibi yaşam alanlarınızın ihtiyaç duyduğu ısı seviyesini sağlamaktadır. Geçmişten bugüne onlarca markanın birbirinden nitelikli klima çeşitleri bulunuyor. Özelikle piyasasında kendisine iyi bir yer edinmiş Baymak marka son dönemlerde baymak elegant plus özellikleri ve kalitesi ile popülerliğini sürdürüyor.

 Baymak Klima ile Konforu Doyasına Yaşayın

Uzun yıllardır klima teknolojilerine farklı bir bakış açısı sunan Baymak kullanıcılarına her aman alışılmışın dışında farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlamıştır. Bu hususta son teknolojisi ile ürettiği baymak elegant plus klima modelleri ne kadar başarılı olduğunu vurgulamaktadır. Genellikle sıcaklık derecesinin daha hassas bir şekilde tasarlayan marka, diğer klima modellerinde olduğu gibi baymak elegant plus modelleri de güçlü performans teknolojileri ile üretilmiştir. İnverter teknolojisi ile üretilen baymak elegant plus modelleri 12000 kapasiteli A++ enerji sınıfına sahip olmaktadır. Duvar tipi klima modelleri arasında yer alan baymak elegant plus klimalar uzaktan kumandalı olması sayesinde oturduğunuz yerden klimayı kontrol etme fırsatınızı bulunuyor.

 Baymak Elegant Plus Özellikleri Nelerdir

Baymak elegant plus özelliklerinin şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Baymak elegant plus serisindeki klimalar ısıtmada A+ soğutmada ise A++ enerji sınıfına sahip olmaktadır.
  • Yeni nesil inverter teknolojisi ile üretilen baymak elegant plus klimalar, gizli Led ekrana sahiptir.
  • Aslında baymak elegant plus klimaların en müthiş özelliği ise akıllı temizleme fonksiyona sahip olmasıdır. Bu özellik klimaların iç ünitesinin meydana gelen toz, kir ve kötü kokuları arındırma olanağı tanımaktadır. Bu sayede kullandığınız klimalar daha uzun ömürlü olmakta ve arıza yapmak olasılığı en aza indirilmiştir.
  • Programlanabilme özelliği bulunmaktadır:
  • Sağ sol, ön ve arka olmak üzere her yöne hava yönlendirme sistemi ile tasarlanmıştır.
  • Lonizer teknojisi ile tasarlandıklarından dolayı ortamı ferahlatan bir hava sirkülasyonu sağlamaktadır.
  • İyon, gümüş ve aktif karbon filtreleme sistemi ile tasarlanmıştır.
  • Uyku modu ve buz çözme gibi farklı ve yararları özellikleri bulunmaktadır:
  • ECO mod   özelliği ile daha faz<la tasarruf yapma olanağı sunuyor.
  • Yaklaşık 2 dakika gibi güvenlik koruması modu bulunmaktadır

Programlama Özelliği ile Dikkat Çeken Yeni Nesil Klima Teknolojisi

Baymak Elegant Plus klima serisinde yer salan bütün klima modellerim A++ ve A+ enerji sınıfı ve inverter teknolojsi ile üretilmiştir. Duvar tipi klişma modelleri arasında yer alan Baymak plus serisi   doğa ve. Çevre dostu yapısı sayesinde enerji ve güç tüketimini azaltarak enerji tasarrufu sağlamaktadır baymak markası bu kadar özellikli klima modellerini hem satış h öncesi hem de satış sonrası teknik s bakım onarım ve montaj hizmeti ile yaşam alanlarınızda kullanımınıza sunmaktadır. Baymak plus serisi en az 5 yıl garantili olarak satışa sunuluyor.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.