Baymak Soğutma Sistemleri Neler?

Türkiye’nin lider markalarından bir tanesi olan ve iklimlendirme sektörünün güven veren firmalarından olan Baymak, 50 yılı aşkın süredir Türkiye’de hizmet vermektedir. Türkiye’deki üretime yapmış olduğu katkılar ile bu konuda en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi olan Baymak, menşei olarak Hollanda markasıdır ve merkezi Hollanda’da bulunmaktadır. Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın ilk 3 iklimlendirme şirketinden birisi olması sayesinde herkesin güvenini kazanmayı başaran marka, soğutma sistemleriyle de yine iklimlendirmede önemli bir rol oynamaktadır. Özellikle yaz aylarında ki sıcaklara karşı önlem almak ve bulunduğu ortamı ilgilendirir iklimlendirilmek isteyen kişiler mevcut klima modellerinden bir tanesini tercih edebilir.

Baymak Soğutma Sistemleri Modelleri

En çok tercih edilen klimalardan bir tanesi ise kuşkusuz duvar tipi klimalardır. Pek çok farklı modele sahip olan bu klimalarda Baymak farklı, güçlü alternatif yaratmakta ve farklı ortamlarda klimaların kullanılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte multi duvar tipi olarak adlandırılan klimalar da yine kullanılabilir. Bu klimalarda ise özellikle ev ya da iş yerlerinde tek bir dış ünite üzerinden 2-3 ünitenin desteklenmesi söz konusudur. Böylece ekstra masraf yapmaya gerek kalmadan daha uygun ve ekonomik bir çözüm bulunabilmektedir. Klima çeşitleri arasında bir diğer model ise salon tipi olarak adlandırılan klima türüdür. Bu tip klimalar daha çok iş yerleri için uygun olduğundan dolayı daha geniş, güçlü alanlarda ve daha yüksek kapasite ihtiyacı olduğunda tercih edilebilir. Motif duvar tipi klimalarda aynı zamanda ikili seçenekleri ek olarak üçlü seçeneklerde bulunmaktadır. böylece kişiler tek bir dış üniteden daha fazla güç alma şansına sahip olabilmektedir.

Baymak Klima Modelleri

Mevcut ürün çeşitliliği doğrultusunda kişiler kategorilere göre alt klima modellerine ulaşabilmektedir. Her bir klima tipinde onlarca üretim yapan Baymak, kişilerin seçim şansını arttırmaktadır. Öyle ki Elegant Plus duvar tipi split klima modelleri altında Elegant Plus 09 / Elegant Plus 12 / Elegant Plus 18 / Elegant Plus 24 gibi farklı modeller yer almaktadır.

Tercih edilen klima ne olursa olsun yüksek enerji verimlilik sınıfları, düşük elektrik tüketimi ve uzun yıllar boyunca sağlanacak olan yetkili servis garantisi ile Baymak şartları müşterileri için her zaman iyi bir hale getirmektedir. Üstelik her klima modeli için tüm teknik detaylar ayrıntılı bir şekilde belirtildiğinden dolayı kişilerin doğru klima modelini seçmesi adına şartlar iyileştirilmiştir. Teknik tabloda belirtilen verileri takip ederek, en uygun modeli Baymak güvencesi ile satın alabilir ve uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde sizler de kullanabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.