Daikin 2019 Klima Serileri Nelerdir?

Sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın önde gelen klima markalarından bir tanesi olan Daikin,Türkiye pazarına giriş yaptıktan sonra yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Böylesine bir başarıya ulaşılmasındaki önemli etkenlerden birisi ise kuşkusuz pazardaki en iyi fiyat ve en iyi kaliteyi sunması.

Daikin, 2019 klima serileri ile birlikte yeni klima almak isteyen kişilere de yeni alternatif sunmaya devam ediyor. Geniş bir klima seçeneği olan markada, sezonsal verimlilik, soğutma, soğutma kapasitesi ve ısıtma verimliliği gibi pek çok farklı özelliklere göre klimaların birbirinden ayrıldığı ve farklı serilerde ele alındığı görülebilir. Kişiler bu yeni modelleri arasından seçim yaparken mevcut ihtiyaçlarına ve özelliklerine göre klima modeli belirleyebilir. Daikin 2019 klima serileri kapsamında değerlendirilebilecek klimalar ise şöyle;

N Serisi Klimalar

Bu klimalar farklı ısıtma ve soğutma kapasitelerine sahip durumdadır. N serisinde farklı modeller bulunduğu gibi özellikle uygun fiyattan yüksek fiyata doğru bir geçiş bulunmaktadır. Bu geçişteki en önemli etken ise kuşkusuz marka tarafından cihazlarda yapılan yüksek kapasite seçenekleridir.

TEGORA Seasonal Klimalar

Klimalarda daha yüksek performans isteyenlerin tercih edebileceği bu Daikin serisinde ise daha yüksek kapasite ve buna bağlı olarak da daha yüksek bir fiyatlandırma bulunmaktadır. Bu modellerde aynı zamanda yüksek enerji ve verimlilik sunulmaktadır.

SHIRA PLUS Klimalar

A+++ modellerden oluşan bu aile,yüksek soğutma kapasitesine ek olarak farklı özellikler arayanlara hitap etmektedir. Seri dahilinde 15000 BTU seviyesinde dahi klima bulmak mümkündür.

SHIRA Seasonal Klimalar

Bir diğer grup ise biraz daha üst seviye modelleri modellerden oluşan inverter klima tipleri. Bu modellerde yaklaşık 5 farklı versiyon bulunmaktadır ve her versiyon yine A++ gibi minimum etiket derecelerine sahiptir.

G Serisi Klimalar

Markanın bir diğer ailesi ise G serisi olarak adlandırılır. G serisi klimalarda özellikle iki farklı model ön plana çıkarıldığı gibi ekonomik anlamda da diğer tüm serilere göre biraz daha yüksek fiyatlar ile satılıyor.

EMURA Serisi Klimalar

Emra serisi ise yine markanın en çok tercih edilen ailelerinden bir tanesi. Tasarımıyla farklı kılınan bu ürünlerde ısıtma ve soğutma verimliliği de yüksek.

URURU SARARA Klimalar

Daha çok profesyonel modeller olarak adlandırılan bu tasarımlarda çok geniş alanlarda soğutma desteği elde edilebiliyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.