Erkek Pantolon Modelleri

Erkek modeller sınırlıdır. Paça genişlikleri farklılık gösterir. Cep büyüklükleri değişik olabilir. Renkleri farklı olsa da erkek pantolon modelleri genelde birbirine benzer. Gündelik hayatta kot ve keten olanları tercih edilirken, iş hayatında kumaş olanları tercih edilir. Bir iş toplantısında pantolonunuzun kumaştan olması size daha ciddi bir hava katar. Çizgili, desenli ya da düz renkli olanları mevcuttur.

 Kadın Pantolon Modelleri

Erkek modellerden daha fazla çeşitlilik gösterir. Bel kesimleri ve paça genişlikleri düşünülerek farklı isimler alırlar. Bayan pantolon modelleri bel kesimlerine göre; yüksek belli, orta belli, düşük belli olarak adlandırılır. Paça genişliklerine göre de; dar paça, geniş paça, İspanyol paça, klasik paça olarak adlandırılır. Kumaş çeşitlerine göre de; yünlü, pamuklu, kaşmir, gabardin, ipekli ve saten gibi çeşitleri mevcuttur.

 Kot Pantolon Modelleri

Kot pantolon hem kadında hem de erkekte en çok tercih edilen bir modeldir. Önceden sadece mavi üretilmiş olsa da şimdilerde her rengi üretilmektedir. Birçok çeşidi mevcuttur. Dar kesim vücudu tamamen sarar ve paçaları da oldukça dardır. Normal kesim dardır fakat baldır ve paçalara doğru biraz genişler. Düz kesim kot pantolonlar belden paçaya kadar aynı genişliktedir. Bol kesim kot pantolonlar belden sonra gittikçe genişler ve paçalar oldukça geniştir.

Pantolon modelleri çok fazla çeşitlilik gösterse de siz boyunuza ve kilonuza en uygun olanlarını seçiniz. Tabi ki rahatlık en önemlisi. Zaten pantolon giymenin amacı da bu değil midir? Yeni model pantolonları sitemizden görebilirsiniz.

Önceki İçerikErkek Takım Elbise
Sonraki İçerikGömlek
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.