Fiyatlar Artmadan Klima Alın

Fiyatlar artabilir, klima istiyorsanız şimdi alın!

Havanın ısınmasıyla birlikte klima mevsimi de açıldı. Klima satıcıları, hâlâ eski fiyatların uygulandığını belirterek, `Şimdi alım için uygun zaman. Fiyatlar artabilir` uyarısı yapıyor

Havanın ısınmasıyla birlikte klima mevsimi de açıldı. Klima satıcıları, hâlâ eski fiyatların uygulandığını belirterek, `Şimdi alım için uygun zaman. Fiyatlar artabilir` uyarısı yapıyor.

Havalar ısınmaya başladı, klima ve vantilatörlerin önemi arttı. Klima ve vantilatörler mağazaların baş köşelerinde yerini alırken; evinde, işinde serin bir ortam yaratmak isteyenler için geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor.

Firmalar, klima almak isteyenlere yönelik taksit sayısını artıran kampanyalar düzenliyor. Ayrıca müşterilere ücretsiz keşif ve montaj imkanları da sunuluyor.

TAM ZAMANI

Klima satıcıları, piyasada hâlâ eski fiyatların uygulandığını belirterek, `Şimdi alım için uygun zaman. Fiyatlar artabilir` uyarısı yapıyor. `Klima pahalı, daha az soğutacak bir şey de yeterli` diyenlere, vantilatörde de birçok markada uygun seçenekler sunuluyor.

KLİMA ALIRKEN BUNLARA DİKKAT!

* Kışın da kullanacaksanız, ısıtıcı özelliğine dikkat edin. Klima Fiyatları Klima Fiyat Listesi

* Ne kadar büyüklükte bir alan için kullanacak olduğunuzu önceden ölçün. Mesela ortalama 20-25 metrekare alan için 9000 soğutma kapasiteli klimalar uygun.

* A sınıfı olması,büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlıyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.