Gömlek

Hemen hemen tüm gardıropların değişmez parçası olan gömlekler, erkek ve kadınların sportif veya klasik şıklığını en iyi tamamlayan alternatifler arasında yer alır. Us polo assn her sezon yenilenen gömlek koleksiyonunda yeni ve modern tasarımları ile tüm tüketicilere hitap ediyor.

Başlıca Gömlek Çeşitleri

Sektörünün öncü markalarından polo assian gömlekler kısa kollu, uzun kolu, pamuklu, saten, ipek gibi pek çok şekil ve özellikte üretilebilmektedir.  Bir başka ayırım da günlük olarak kullanılan casual gömlek ve klasik gömlek ayrımıdır. Poloassian markalı gömlekler rahatlığı ve kullanım kolaylığı ile sektörde trend olmuş, kendini kanıtlamış gömleklerdir. Pamuklu kumaşlar en sağlıklısı olmakla birlikte artık bambu ve keten gömleklere de fazlasıyla rastlanmaktadır.

Erkek ve kadın gömleklerinin öncü markası poloassn gömlekler birinci sınıf kaliteli gerek klasik ve gerek spor gömlekleri ile tekstil alanında önemli bir yere sahiptir.

Takım Elbise ile Gömlek Giyimi

Takım elbise içine giyilen gömleklerin öncelikle renk ve desen uyumuna dikkat etmek gerekir.

Bunun yanı sıra pamuk oranı yüksek ancak az da olsa polyester karışımı gömlekler ütü tutmadaki kolaylığı nedeni ile tercih edilmelidir. Değişik boy, renk ve desendeki gömlekleri ile Poloassn markası tüketicisine geniş bir tercih ve mukayese imkânı sunmaktadır. İnternet yoluyla da erkek poloassn marka gömlekleri satın almak mümkündür.

Gömlek giyilirken dikkat edilmesi gereken bir başka nokta da yakaların kalınlığı olmalıdır. İnce yakalı bir ceket ile ince yakalı bir gömlek ve ince kravat tercih edilmelidir. Rahat kullanım için gömlek yakalarına balen takılması da gerekir. Sitemiz en yeni ve şık gömlek modellerinin adresi konumunda bulunuyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.