Haftalık Zaman Ayarlama İle Neler Seçilebilir?

Klimalar rahat kullanım için birçok farklı kullanım özelliğine ve programa sahip şekilde üretilir. Ortamın ısısını sabit bir derecede tutmanın mümkün olduğu klimalarda, her programı amacına uygun olarak kullanmak mümkündür. Hava akis yönü planlaması, 24 saat boyunca süren temiz hava teknolojisi, anti mikrobik fan özelliği gibi birçok üstün özelliğe sahip klimalar, günlük ve haftalık zaman ayarlama seçeneklerine de sahiptir. 

Zaman Ayarı Sayesinde Klimalar Düzenli Çalışıyor

Klimalarda kullanıma sunan haftalık zaman ayarlama planı ile standart bir program ayarlamak mümkün olur. Uygun programlardan oluşacak paketlerin secimi ile iptal edilmediği sürece bu program sürekli olarak çalışır. Programı iptal etme kaydı ile haftalık program iptal edilebilir. İşten dâhilinde tekrar haftalık paketler yapmak ve anmak mümkündür. Haftalık programlar eğer bir haftayı doldurduğunda iptal edilmezse aynı şekilde çalışmaya devam edebilir.

Zaman Ayarı İle Kolay Planlama Seçeneği 

Klimalarda birden fazla haftalık program seçeneği mevcuttur. Her mevsime uygun özelliklerin bulunduğu haftalık seçenekler ile kesintisiz şekilde klima kullanımı mümkün olur. Haftalık programlarda kullanım sayısı maksimum 28 ile sınırlıdır. Program seçenekleri tamamen kişiye aittir ve farklı özellikler tercih edilebilir.  Zaman ayarı ile birlikte gece koruması ve ekonomi fonksiyonu gibi diğer özellikler de aktif olarak kullanılabilir. Geniş çalışma teknolojisi ile birçok farklı özelliği kullanım imkânı verir. 

Sessiz Çalışan Klimalar İle Ortam Ferahlığı 

Haftalık ayarlı klimalar program değiştirirken de normal sistemde çalışırken de son derece sessiz bir şekilde faaliyet gösterir. Devir değişikliği işlemleri de son derece sessiz gerçekleşir ve ortamda rahatsızlık vermez. Elektrik tasarruf programını devreye sokan klima, ortam ısısını dengelerinden sonra otomatik olarak devrini düşürür ve elektrik tasarrufu sağlar. Ortamı daimi olarak temiz tutma özelliği sayesinde 24 saate kadar aralıksız çalışma durumlarında bile ortam havasını temiz tutar. 

Haftalık Zaman Ayarlama ile Tercih Edilebilecek Programlar 

Haftalık zaman ayarlama seçeneği sunan klimalar birden farklı program seçenekleri sunar. Tercihe uygun program seçilerek istenilen süre boyunca ortam içinde güvenle kullanılabilir. Haftalık zaman ayarı programları; Çalışma fonksiyonları( otomatik soğutma ve ısıtma seçenekleri),  sıcaklık derecesi ayarlama seçenekleri, havanın akim yönü ile ilgili tercihler, ekonomi fonksiyonu ve gece koruması seçenekleridir. Her türlü ortama uygun programlar arasından uygun model tercih edilebilir. Standart modellere sahip programlar ortam havasını dengelemek için üstün performans sağlar. Her daim havayı temiz tutar ve güvenli fan özelliği sayesinde daima kaliteli hizmet sunar. 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.