İklimSA 2019 Taksitli Klima Kampanyası

klima satın almak isteyen kişiler için firmalar tarafından düzenlenen özel kampanyalar büyük bir fırsatı yaratmaktadır. Özellikle klima satın almak isteyenlerin yaz dönemlerindeki yoğun satış sürecinden sıyrılması ve olabildiğince yaz dönemlerinin dışında klima satın alması önerilmektedir. Bununla birlikte pazar takibinin yapılarak taksitli ve kampanyalı süreçlerde klima satın almak mevcut fiyatların çok daha düşmesini sağlayacaktır. bu kampanyalar arasında son dönemlerde en çok dikkat çekenlerden bir tanesi İklimSA tarafından düzenlenmektedir.

İklimSA 2019 Taksitli Klima Kampanyası Şartları Neler?

İklimSA 2019 taksitli klima kampanyasının duyurulması ile birlikte klima satın almak isteyen kişilere cazip bir fırsat yaratılmış durumdadır. Yüksek bedeller yerine kiralama yoluyla klima satın alabilecek olan vatandaşlar böylece ücretlerini taksit taksit ödeme fırsatı elde edebilmektedir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan bir diğeri ise klima kiralama için getirilen kriterler olmaktadır.

İklimSA tarafından belirlenen şartlara göre 15 ay sıfır faizle ya da 24, 36 ve 48 aylık sabit taksit seçenekleri ile klimalar satın alınabilmektedir. Bu bakımdan satın alma aşamasında kişilerin mevcut ödeme koşullarına göre uygun bir taksit seçeneğini seçmesi gerekir. Bu seçenek belirlendikten sonra kişilere kliması teslim edilir ve daha sonrasında taksitler ödenmeye başlanır. Taksitler tamamlandıktan sonra ise ek bir 10 TL ödeme ile birlikte ürün kişilerin olur ve böylece taksit süreci tamamlanarak kişiler klima sahibi olabilir.

İklimSA Klima Kampanyasından Herkes Yararlanabilir Mi?

Mevcut kampanya ticari bir kampanyadır. Talep ve onay sürecinde ise özellikle vergi numarası üzerinden kontrol yapılır. Mevcut kullanım alanına göre çeşitli kontroller yapılarak proje çizimi gerçekleştirilir ve sonrasında sözleşme sürecine geçiş yapılır. İki tarafın imzaladığı sözleşme ile birlikte anlaşma geçerli olur. Aylık olarak kesilecek faturalar sayesinde ödemelerini yapabilecek olan müşteriler böylece kolayca klima satın alınabilmektedir. Özellikle kurumsal olarak klima ihtiyacını karşılayabilecek olan firmalar, yüksek bedeller yerine daha uygun fiyatlandırmalar ile klima sahibi olabilmektedir.

İklimSA 2019 Taksitli Klima Kampanyası Modelleri

Kiralama seçeneğinde ise duvar tipi profesyonel seri ve olmak üzere belirlenen klima modellerinden birisinin seçilmesi gerekmektedir. Bu modeller dışında herhangi bir isteğe özel klima modelinin belirlenmesi ve seçilmesi söz konusu olmamaktadır.

Kampanyanın geçerlilik tarihi ise 16 Eylül 2019 tarihi itibari ile başlamış olup 31 Aralık 2019 tarihi itibarıyla sona ermektedir. Stoklarla sınırlı olan kampanyada bu şartları taşıyan kişiler uygun tarihlerde başvuru yapma ve başvuru sonucuna göre ise kiralama yoluyla klimasını kullanmaya başlaması söz konusudur. Kişiler en yakın bayiler üzerinden mevcut kiralama sözleşmelerini yaparak işlemlerini başlatabilmektedir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.