Klima Parfümü

Klima Parfümü Klima Parfüm Fiyatları ve Klima parfümler ile ilgili 2011 yılı itabari ile son kullanıcıya satışları başlamış bulunmaktadır.

Klima Bakımı sırasında olmazsa olmazlardan biri olan klima parfümü, klimanızın çalışma esnasında ortama hoş bir koku sunarak sert havayı kırarak, hava dolaşımını düzenli tutar.

Klima bakımı esnasında klimanızın iç üniteleri şeklinde havanın çekildiği ön veya üst panjurlara arkasında bulunan iki klipsle iliştirilerek kullanılan hazır klima parfümleri online olarak satışa başlanmıştır.

Yılda en az 4 kere uygulanması gerektiği hem sağlığınız açısından hem de klimanızın uzun ömürlü olması açısından şartdır. Klima Parfümünün normal Klima parfümlüsü ise bakımları yapılmış veya havayı içeriğindeki özellik sonucu temizleyen klimalarda rahatça kullanabilirsiniz.

Dikkat : Klimanız çalışırken Sağlıksız hava akımına maruz kalmak ciddi hastalıklara sebebiyet vermektedir. Bu doğrultuda klimaların düzenli şekilde bakımı yapılması şartdır. Evinizde çocuk ya da yaşlı varsa bu konu çok ciddi önem arz etmektedir.

Lykia Antibakteriyel Klima Parfümü en çok satılan klima bakımı için kullanılan klima parfümlerden biridir.

Lykia Antibakteriyel Klima Parfümü İçeriği:

Dermax Bact (CP8590), Biberiye Yağı, Lavanta Yağı, Mercanköşk Yağı, Bahçe Nanesi Yağı, Doğal Uçan Yağlar, Koku verici maddeler.

Her klima markalarında ve her klima modellerinde, fan coil ve havalandırma cihazlarında kolaylıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

Konuda yer verdiğimiz klima parfüm markası Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.

Klima Parfümleri 10 TL ‘den 35 TL  aralığında satışa sunulmaya başlanmıştır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.