Klima Seçiminizi Yaz Gelmeden Yapın

Küresel ısınmanın yaz mevsiminin alışılagelmiş sıcaklığının çok daha etkili şekilde hissedilmesini sağlamış olması, insanları bir hayli zor durumda bırakıyor. Yıllardır alışılan sıcaklık seviyesinin çok daha üstünde olan bir yaz mevsimi yaşamaktan hoşnut olmayan kişilerin sayısı giderek artıyor. Sıcaklıktan şikayet eden kişilere çözüm olarak üretilen klima modelleri, son yılların en vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor. Her evde bir tane ile sınırlı kalınmayan, her oda da bir tane bulunan klimalar sayesinde gece ve gündüz sıcaklık seviyesi daha yaşanılır bir hale dönüştürülüyor.

Hesaplı Fiyatlara Sahip Klima Seçimi İçin Büroteknik

Evinizde ve iş yerinde daha güzel bir gün geçirmek istiyorsanız klima almanızda fayda vardır. Klimalar sadece havayı serinletmek ile sınırlı kalmıyor, ayrıca soğuk ortamları da ısıtma özelliği sayesinde rahatlık sağlıyor. Klima modellerinin bazı teknik ve genel özellikleri vardır. Bu özellikler arasında: A Enerji sınıfı, inverter teknolojisi, iyonizer teknolojisi, soğutma kapasitesi 9.000 (Btu/h), ısıtma kapasitesi 9.000 (Btu/h), 38 dBA iç ses seviyesi, 50 dBA dış ses seviyesi vardır. Klima modellerinin en çok beğenilen yanlarından biri de uyku modu özelliğinin olmasıdır. Klimalar genellikle standart boyutlara sahiptir. Yalnız ürünler arasında bu boyutlarda değişkenlik olma durumu vardır. İç ünite boyutları 210 x 745 x 250 mm, dış ünite boyutları 250 x 600 x 490 mm’dir.

Eviniz için ya da iş yeriniz için uygun olan klima modelleri kaset tipi, duvar tipi ve salon tipi olmak üzere değişik alternatifler vardır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.