Panasonic Klima Fiyatları

Panasonic Klima Fiyatları, İklimsa bünyesine dahil edilen Üstün Japon teknolojisine sahip dünyanın lider klima markası Panasonic Türkiye’de konumunu belirleyerek diğer kima markalarından farklı bir bakış açısı oluşturdu.

Yeni Etherea modelleri, R410A gazli klima ile şık ve profesyonel bir yaklaşım sergileyen Panasonic Klimalar iklimsa bayilerinde 2010 haziran ayı itibari ile yerini aldı. iklimsa istanbul, iklimsa ankara ve izmirde ciddi satışlara imza atan Panasonic kullanıcı memnuniyetini % 100 oranı ile başaran nadir klima markalarından biri olmuştur.

Fiyat konusunda diğer klima markalarına göre ciddi bir fark oluşturan Panasonic klimalar2900 tl den başlayan fiyatları ve 6 bin TL ye varan üst segment ürünleri ile kendini fiyatları ilede ıspatlamayı başarıyor. Panaonic Klima Fiyatları ile ilgili güncel liste ilerki zamanlarda yayınlanacaktır.

2011 Panasonic Klima fiyatları ile ilgili, son dönemde Japonyada yaşanan Deprem ve Tusunami sonucu cihazların Türkiye’ye gelme konusu gündeme geldi. bu konuda İklimsa yetkilileri henüs bir değişiklik olmadı derken 1-2 ay geçikmeli siparişlerde yaşanabilir deniliyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.