Samsung Klima Uyku Modu İle Serinliği Her Zaman Hissettiriyor

Samsung klima modelleri yaz mevsiminde her zaman istenilen serinliği sağlıyor. En güzel yaz günlerinin sıcak havadan dolayı sıkıcı geçmesini istemiyorsanız klimadan yardım alabilir ve bunaltıcı sıcağın önüne geçebilirsiniz. Sizin için en uygun olan Samsung klima, gece ve gündüz her zaman serinlik isteyenlerin tercihi olan klimaya olan ihtiyacı sizde duyuyorsanız Büroteknik kalitesini tercih ederek 3 yıl garantili olan Samsung klimalardan alabilirsiniz.

Samsung Klima İle Sıcaklığı Hissedin

Bir zamanlar sadece evin ortak kullanım alanında kullanılan klimalar, yıllar geçtikçe evin her odasında kullanılmaya başlandı. Bu durumda hem teknolojinin ilerlemesi, hem fiyatların düşmesi, hem de Samsung klima kullanımının sağlamış olduğu kolaylığın bilinmesi çok etkili oluyor. Sizin için en uygun olan Samsung klima ile artık geceleri uyurken bile rahat edeceksiniz. Herkes gecenin çok sıcak olmasından dolayı bir türlü uyuyamamaktan şikayet ederken, siz böylesi bir şikayette bulunmadan huzurlu uykunuza dalacaksınız. Çünkü Samsung klimaların uyku modu özelliği var. Diğer teknik ve genel özellikleri arasında: A Enerji sınıfı, inverter teknolojisi, iyonizer teknolojisi, soğutma kapasitesi 17.743 (Btu/h), ısıtma kapasitesi 19.790  (Btu/h), 38 dBA iç ses seviyesi, 50 dBA dış ses seviyesi vardır.

Samsung klima modellerinde var olan özellikler sadece bunlarla sınırlı kalmayıp; sağlıklı nem alma, üçlü koruyucu, antibakteriyel kaplama, turbo soğutma, otomatik temizleme, düşük watt, full Hd filtre ve rengi ile tasarımı ile oldukça özel bir klimadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.