Toshiba Klima Modelleri 

Yaz, kış evlerin ihtiyaç duyduğu araç gereçlerden en önemlileri arasında klimalar yer almaktadır. Yaz mevsiminde sıcak havalara, soğuk kış günlerinde ise soğuk havalara maruz kalmamak için başvurulan öncelikli tercihler arasında yer alır. Toshiba markası da bu amaçla klima üreten Japonya asıllı bir marka özelliği taşımaktadır.

Ürün kalitesi ve güvenilirliği ile yıllar boyu hizmet vermekte olan Toshiba, rakiplerinden teknoloji bakımından bir adım önde olmayı başarmış köklü bir markadır. Soğutma sistemleri arasında çeşit bakımından da müşteri ihtiyaçlarını karşılamak adına gelişmiş teknolojik alt yapıya sahip markalar arasında bulunmaktadır. Toshiba markası olarak ürün çeşitliği klima bakımından da ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte çeşitliliğe sahiptir.

 

Toshiba Klima Ürün Yelpazesi

Klima çeşitliliği bakımından son derece zengin olan Toshiba klimaları arasında; multi tip klimalar, kaset tip klimalar, duvar tipi klimalar, ticari duvar tipi klimalar, kanal tipi klimalar ve tavan tipi klimalar yer almaktadır.

Klima çeşitleri haricinde klima aksesuarları da üretmekte olan bir marka olarak da hizmet vermektedir. Klimalar özellikleri bakımından A+ ısıtma ve A++ soğutma özelliğine sahiptir. Evlerde ve tüm yaşam alanlarında rahatlıkla ve güvenle kullanılabilen çevre dostu klimalar üreten Toshiba bu özelliğinin yanı sıra insan sağlığına duyarlı ürünlere de imza atmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve müşteri taleplerini en iyi ve doğru şekilde karşılayabilmek adına hizmet vermektedir.

 

Toshiba Multi Tip Klimalar- Kaset Tip Klimalar

Multi tip klimalar söz konusu olduğunda Toshiba markalı ürünler içerisinde; 1 oda + 1 salon Multi İnverter A++ Duvar Tipi, 1 oda + 1 salon(midi) Toshiba Multi İnverter A++ Duvar Tipi, 1 oda + 1 oda Multi İnverter A++ Duvar Tipi ve 1 oda + 1 salon(mega) Multi İnverter A++ Duvar Tipi klimalar yer almaktadır.

Bu tarzda klimalar birden çok odada klima özelliğinden yararlanmak için tercih edilen türden klimalara örnek gösterilmektedir. Bir adet dış ünite sayesinde 2,3,4 hatta 5 iç üniteyi çalıştırabilme kapasitesine sahip klimalardır. Kaset tip klima modelleri arasında; Toshiba RAV –RM561MUT-TR Dijital İnverter Kaset Tipi Klima A++, Toshiba RAV-SM804UTP-TR Dijital İnverter Kaset Tipi Klima A++ ve Toshiba RAV-RM1401UTP-TR Dijital İnverter Kaset Tipi Klima A++ bulunmaktadır. Tüm yönlerden üfleme özelliğine sahip ticari uygulamalar için ideal klimalardır.

 

Duvar Tipi Klimalar- Kanal Tipi Klimalar

Duvar tipi klima modelleri arasında; Tosiba Seiya RAS-10J2KVG-TR Split Klima, Toshiba Shorai RAS-10PKVSG-TR Duvar Tipi DC İnverter Split klima ve daha birçok ürün bulunmaktadır. Duvar tipi klimalar her mekânda kullanılabilen sessiz mod ve kendini temizleyebilme özelliğine sahip ürünlerdir. Toshiba markalı bir adet kanal tip klima vardır. Toshiba RAV-RM1401BTP-TR Dijital İnverter kanal tipi modeli, bulunduğu alan ne kadar geniş olursa olsun yüksek performans gösterir.

 

Tavan Tipi Klimalar

Toshiba RAV-SM568CTP-TR Dijital İnverter Tavan Tipi ve Toshiba RAV-RM1401CTP-TR Dijital İnverter Tavan Tipi klima modelleri de tavan tipi klima çeşitlerindendir. Tavan tipi klimalar; yüksek fan seviyesi sayesinde bulunulan ortamı kısa süre içerisinde ihtiyaç duyulan sıcaklığa getirme özelliğine sahip klimalardır. Ayrıca şık tasarımlarıyla dikkat çekerler.

 

Önceki İçerikOfis İçin Klima Tavsiyeleri
Sonraki İçerikDiş Macunu
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.