Yeni Klima Çeşitlerinde Devrim

Yeni nesil klima modellerinde geliştirilmiş teknolojiler ve modernize sistemler kullanılıyor. Enerji tasarrufu sağlayan akıllı cihazlar, çevre duyarlılığı ve antibakteriyel etkileriyle çok tercih ediliyor. İnverter klima çeşitleri, yeni klimalarda devrim niteliğinde değerlendiriliyor.

Elektronik eşya üreten firmaların en yeni modelleri ve yenilenmiş klima çeşitlerinde, birbirinden farklı nitelikleri değerlendirerek ideal cihazı seçebilirsiniz.

Yeni Nesil Klimaların Özellikleri

Algılama modülleri ile dizayn edilen yeni nesil klimalar, istenilen oda sıcaklığına gelindiğinde durur. Otomatik açma- kapama formülüyle tasarım edilen cihazlar, programlama seçenekleriyle enerji tasarrufu sağlıyor. Ortalama %50 civarında sağlanan enerji tasarrufu ve verim ile kısa sürede ideal sıcaklığa kavuşturur.

Kapasite kontrolü sağlayan kompresör tasarımlarıyla düşük devirde çalışarak yüksek verim sağlayan çok iyi klima modelleri bulunuyor. -15 derece ile +46 derece dış ortam ısılarında muazzam performans sağlayan inverter teknolojisiyle, ısıtma ve soğutma sistemleri güçlendiriliyor.

Isı eşanjörlerinde geliştirilmiş nitelikler kullanılarak imal edilen klimalar, DC motor sistemiyle muazzam oranda enerji verimliliği sağlıyor.

İnverter Teknolojisiyle Yeni Nesil Klimalar

İnverter sistemlerde, kompresör gücünün yüksek olması hızlı ısıtma ve soğutmanın hızla elde edilmesini sağlar. Ayrıca istenilen sıcaklık ve soğukluk değerine erişildiğinde, cihaz çalışmasını yavaşlatarak enerji tasarrufu sağlar. İleri teknolojiyle geliştirilen inverter klima çeşitlerinde, anti mikrobik fan kullanılıyor.

Temiz ve konforlu hava akışının yapılmasını sağlayan anti-mikrofik fanlar, küf ve bakteri oluşumlarını önler. Bakteri ve mikropların temizlenmesini ve cihazın daima temiz olmasını sağlıyor. Güvenli ortamlar oluşmasına katkı sağlayan inverter teknolojileriyle, hem tasarruf ve verim hem sağlıklı ortamlar elde ediliyor. Klimalarda devrim sunan cihazların diğer özellikleri şu şekildedir;

  • Programlama ve zaman ayarlayıcı özellikleriyle, istenilen ayarda kullanılabilirler
  • Haftalık 28 farklı program seçeneği sunan konforlu cihazlardır
  • Sessiz çalışma sağlayan ünite sayesinde, kullanılan ortamlarda rahatlık sağlar
  • Jet hava dağılım sistemleriyle tüm ortama ideal hava akışının yapılmasını ve eşit dağılımın elde edilmesini sağlarlar
  • Vektör kontrol sistemiyle, yüksek verim elde edilir
  • Sinüs voltaj dalgasında nitelik ve sorunsuz kullanım olanağı
  • Düşük hızda dahi enerji tasarrufu ve verimi sağlanır
  • Çevre dostu şekilde imal edilen yeni nesil klimalar, kurşun içermeyen lehim ve zararlı madde içermeyen kullanımlarıyla temiz salınım yaparlar

Devre kartları üretiminde doğa dostu sunumlar ve ozon tabakasına zararı olmayan R4I0A gazı kullanımlarıyla, yeni klima çeşitlerinde devrimsel özellikler kullanılıyor.

Klima seçimlerinde yeni nesil sistemlerin değerlendirilmesi, enerji verimliği ve tasarruf özelliklerinin analiz edilmesi önemlidir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.